Poznaj East Analytics

East Analytics to firma doradcza,  stworzona przez ludzi dla których pasją jest rozwijanie biznesu w otoczeniu międzynarodowym. Od lat badamy zjawiska  społeczne, procesy polityczne i dynamikę gospodarczą w państwach leżących na Bliskim Wschodzie, w Azji Wschodniej, Centralnej i Południowej oraz w Europie Wschodniej.

W trakcie realizacji projektów naukowych i komercyjnych udało nam się zgromadzić nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także sieć kontaktów eksperckich, które ułatwiają nam zdobywanie i ocenę informacji na rynkach wschodnich. Oferowane przez nas wsparcie eksportu pomaga naszym klientom w lepszym rozumieniu szans i zagrożeń stojących przed nimi w Azji i na rynkach rozwijających się.

Nasze kompetencje

Zdobywanie informacji
Analiza danych
Prognozowanie procesów
Komunikowanie
Wizualizacja informacji
Digital marketing

Kilka faktów o East Analytics

Pomagamy w międzynarodowym rozwoju firm dostarczając ekspercką wiedzę, inspirując i wspierając eksport na rynki wschodnie.

W toku ponad trzech lat działalności zrealizowaliśmy ponad 120 projektów dla klientów komercyjnych oraz instytucji publicznych. Z opisem niektórych z nich można zapoznać się w bazie studiów przypadku.

Rynki wschodnie

Zbieramy i analizujemy informacje o rynkach wschodzących oraz rynkach rozwiniętych na obszarze od Egiptu po Japonię. Nasi eksperci znają lokalne powiązania gospodarcze i polityczne oraz nakładające się na nie uwarunkowania kulturowe i społeczne. Do pozyskiwania i analizy informacji stosujemy standardy akademickie zmodyfikowane dla potrzeb doradztwa gospodarczego. Dlatego nasze projekty pozwalają pogłębić wiedzę, zmniejszyć poziom ryzyka i wzmocnić pozycję konkurencyjną klientów.

Zespół East Analytics

dr Piotr Fudała
dr Piotr FudałaDyrektor ds. usług doradczych
Orientalista, analityk ryzyka politycznego i wykładowca, którego specjalizacją jest doradztwo biznesowe na rynkach wschodnich. Posługuje się pięcioma językami obcymi. W East Analytics zarządza projektami doradczymi i odpowiada za kontakt z kluczowymi klientami.
dr Kamila Junik-Łuniewska
dr Kamila Junik-Łuniewska Starszy badacz – Azja Południowa
Łączy wiedzę akademicką oraz doświadczenie uzyskane poprzez udzielane wsparcie firmom na rynkach pakistańskim oraz indyjskim. Tłumacz biegły języków urdu oraz hindi. Adiunkt studiów indyjskich na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Agnieszka Pawnik
Agnieszka PawnikMłodszy analityk
Agnieszka jest absolwentką Studiów Azjatyckich w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu w specjalizacji japońskiej. Stypendystka Nagoya University of Foreign Studies (NUFS) oraz laureatka stypendium rządu japońskiego (JASSO). W East Analytics zajmuje się analizą rynków dalekowschodnich.
Filip Gąska
Filip GąskaSpecjalista ds. rozwoju
Posiada szerokie doświadczenie w działach operacyjnych, marketingowych oraz Business Development w renomowanych firmach i ambitnych start-upach. Filip jest magistrem europejskich stosunków gospodarczych London School of Economics. Poza polskim i angielskim, włada francuskim i niemieckim. W East Analytics jest odpowiedzialny za Business Development i wsparciem kluczowych klientów.

Zaufali nam

My w mediach